İstanbul Firma Rehberi

Acıbadem Arçelik Beko Yetkili Servis

Acıbadem Arçelik Beko Yetkili Servis

Acıbadem Arçelik Beko Servisi

Acıbadem bir ucu Üsküdar’a bir ucu da Kadıköy’e bakan İstanbul’un en özel semtlerinden biridir. Bizlerde, Acıbadem Arçelik- Beko yetkili servis olarak, hem mahallemize hem de siz değerli halkımıza en iyi hizmeti sunmak için yola çıktık. Haftanın 7 günü acil servislerimiz hem şirket bünyemizde hem de gezici hizmetler vererek siz değerli müşterilerimiz için olağan beyaz eşya problemlerinize çözüm olmak için çalışmaktadırlar.

Arçelik Ve Beko İçin Tek Servis

Yetkili servis çalışanlarımızın tamamı, evinizde bulunan tüm Arçelik ve Beko markalı ürün için gelişen teknoloji sayesinde yetkili ve uzman bir şekilde servis hizmeti vermektedir. Servis personellerimiz, Beko frijider, Beko çamaşır makinesi, Beko bulaşık makinesi, Beko klima, Beko kombi ve diğer Arçelik beyaz eşya ürünlerinin servis dalında her konuda eğitimlidirler. Bu sebepten dolayı, her beyaz eşyanız için ayrı bir yetkili servis arama durumundan da kurtulmuş olursunuz.

Servis Hizmetlerimiz

Yetkili servisimizin çalışma prensibi; arızaya en kısa sürede ve doğru müdahale etmektir. Bunu da, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan gezici servis ekibimiz sayesinde yapmaktayız. Ekibimiz, sisteme arıza kaydınızı bıraktıktan sonra en kısa sürede kapınızın önünde olmaktadır. Daha sonrasında ise sistem şu şekilde ilerlemektedir. Evinize gelen ekip çalışanlarımız, sizlere beyaz eşyanın nesinden şikâyetçi olduğunuzu sorar. Sizden aldığı bilgilere göre, aldıkları eğitim bilgileriyle beyaz eşyanıza zarar vermeden doğru bir şekilde evinizde müdahale ederler. Eğer bahsettiğiniz sorun evinizde çözülmüyorsa da, o zaman Acıbadem Arçelik Beko servisi ekiplerimiz, beyaz eşyanızı yerinden sökerek dikkatli bir biçimde araçlarına yükleyerek servis binamıza getirirler ve arıza tespit ve çözüm işlemleri, servis bünyemizde devam eder. Böyle bir durumda, arıza tespit edildikten sonra sizler bize verdiğiniz numara üstünden tekrar aranmak kaydıyla, arıza hakkında bilgilendirilir ve de çözüm süreci ve eğer arıza garanti kapsamında değil ise servis bedeli hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz. Eğer servis işlemini bizim haricimizde yetkili olmayan bir firmadan yaptırırsanız, hem daha çok para ödeyebilir hem de beyaz eşyanıza zarar gelmesi durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ