İstanbul Firma Rehberi

Ekose Kombin

Ekose Kombin

Ekose hayatımızda uzun yıllardır var olan bir parça.  Bu yıl ise hayatımızda olmazsa olmaz bir parça gibi girdi ve kış sokak modasında görmeye başladık. Kabandan tutun da pantolona hatta çantaya kadar bir çok üründe bu çizgileri görmek mümkün. Günümüzde vintage etkisi oluşturan bir parça e malum günümüzde de geçmişe dönme fazlasıyla var. 80’ler modasını günümüz çizgileriyle kombinlemek cesaret ister.

Hangi Parçaları Tercih Etmeli

Trend parçalar kabanlar olsa da bunu etek ve pantolonlar takip ediyor. Bu tarz ürünler de en sık kullanılan renkler beyaz siyah ve gri ama siz biraz daha renk isterseniz kırmızı yeşil ve sarı tonlarında olanlarda mevcut.  Kaban modelleri her kesime uygun bu yıl oversıze modası olduğu için daha geniş ve uzun olanları vitrinlerde daha sık görüyoruz. Tek bir parça olsa da şüphesiz yıldız parçanız ekose parçanız olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken ekose tercih ediliyorsa çantadan ayakkabıya geriye kalan her parça düz olmalıdır.

Bir Örnek Kombin

Kaban dışarıdan tamamlayıcı bir unsur olduğu için düz bir ayakkabı ya da çantayla kombinlemek hoş bir seçim olabilir. Ekose pantolon ya da etekleri ise düz renk bir kazak ya da bluz ile kombinlemelisiniz Vintage bir etkisi olduğu için büyük halka küpeleri takı olarak tercih edebilir ve kırmızı/bordo tonlarında mat bir ruj tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ