İstanbul Firma Rehberi

Franchise Restaurant Açmak İstiyorum

Franchise Restaurant Açmak İstiyorum

Sizde artık kendi işinin sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı okumunızı tavsiye ediyoruz, Franchise veren firmalar isteyen girişimcilerin taleplerine açılmıştır. Franchise yöntemi ile her ile şube verebilen bilinen lezzetler artık tüm Türkiye’ye duyurmak istiyor. Bunun için girişimcilerin kendisine ulaşmasını bekleyen Franchise veren firmalar bu taleple ilgili web sitelerinde de ayrıntılı bilgilere yer vermektedir.

Franchise Nasıl Olunur?

Franchise işlemi kurumsal olan bir firmanın bir ilde ya da bir ilçede şubesini açarak ayrı bir bünyede firmanın belirlediği kalite politikaları çerçevesinde hizmet vermesidir. şube açmak istiyorum diyenlerin talepleri ile de bu köklü firma daha büyümektedir. Siz de Franchise veren firmalardan şube açmak istiyorumdiyorsanız web sitesi üzerinden gerekli açıklamaları okuyup site yetkililerine e mail yolu ile ulaşabilir ve gerekli işlemler yapılabilir.

İkinci Aşama Ne Olacak?

Genel’de Franchise teklifleri genel merkez tarafından değerlendirilip size geri dönüş yapıldıktan sonra eğer çıkan karar olumlu ise franchise şubenizi açmak için uygun bir yer bakmanız gerekir. Sonraki aşamalarda ise firma ile karşılıklı yapılan şubelik sözleşmesinde yer alan hükümlere göre gerekli ödemenin firmaya yapılması ve ekipmanların alınması, personel eğitimleri, mutfak hazırlıkları ve dekorasyonlara sıra gelmektedir. Sonrasında ise bol kazanç ve müşteri ile şubenizi yönetebilir ve kurumsal firmaların sektördeki yerinden siz de kendinize düşen payı alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ