İstanbul Firma Rehberi

İş yerinde Erkek Modası

İş yerinde Erkek Modası

İş yerinde her erkek hem şık hem de rahat görünmek ister. Peki neler tercih etmeli? Takım elbiseler tabi ki iş dünyasının vazgeçilmesi ama artık daha modernize edilen çizgilere sahip takım elbiseler tercih ediliyor. Hele ki eski ile şimdiyi kıyaslayınca eski takımlar üzerinize iki beden büyükmüş gibi geliyor.

Takım Elbiseler

Takım elbiseler tercih edilirken tabi ki öncelik kesimidir. Üzerinize en uygun kesimi tercih etmelisiniz. Fakat revaçta olan takım kesimleri daha dar kesimler diğer adıyla elim fitler. Ceketleri dar olduğu gibi pantolon kalıpları da dar ve genellikle bilek üzerinde. Renk konusunda nasıl olmalı derseniz tabi ki her erkeğin dolabında mutlaka bir siyah takım yer almalı. Buna ek olarak lacivert ve griyi öneririz çok rahatsız edecek kadar patlatmadığınız sürece renkli takımları da tercih edebilir özellikle mavi olan renklere ağırlık verebilirsiniz. Mavi gibi renklerin sizi daha sağlam ve net bir kişiliğe sahip göstereceğini unutmamak gerek. Uzak durmanız gereken renk ise kesinlikle kahverengidir sizi özgüvensiz gösterecektir.

Ayakkabı

Biliyorsunuz ki sivri vurun yumurta topuk ayakkabılar milattan öncenin modası oldu. Bizim önerimiz loofer maskülen ayakkabılar ya da diğer adıyla kolej ayakkabıları olacaktır. Takımınız sporda çok rahat beyaz bir spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Küçük bir önerimiz daha ayakkabının içerisinde çorabınız gözükmemeli ve yarım ya da loofer ayakkabılara uygun üretilen çoraplar giymelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ