İstanbul Firma Rehberi

Maltepe Hamam Havuz

Maltepe Hamam Havuz

Maltepe Hamam Havuz, Sauna Buhar Odası

Hamam kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bir konudur. Dünyaya Türk hamamı kültürünün kazandırılmasının etkisi ile birlikte günümüzde de pek çok kişi tarafından severek kullanmaktadır. Maltepe Hamam olarak Türk hamamı kültürünün en iyi şekilde devam ettirilmesi için hizmet verilmektedir. Temiz ve nezih ortamı, herkesin faydalanacağı hizmetleri ve tecrübesi ile sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Maltepe Hamam Havuz

Yüzme Havuzu İle Serinleme İmkânı

Maltepe Hamam olarak sadece sıcak hamam ortamı ile değil, serin yüzme havuzu ile de hizmet vermekteyiz. Özellikle yazın sıcak günlerinde serinlemek amacı ile havuza girmek isteyenler için ideal olan yüzme havuzumuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bakım ve temizlik işlemleri belli aralıklar ile yapılan havuz sürekli olarak hizmetinizdedir. İster spor amaçlı isterseniz de serinleme amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Sauna ve Buhar Banyosu Hizmetleri

Sizler için verdiğimiz diğer bir hizmetimiz saunadır. Sauna, yüksek sıcaklık ile ter atarak rahatlamanızı sağlayan bir odadır. Özellikle zayıflamak isteyen kişiler için etkili olmaktadır. Aşırı sıcak olmayan ve ideal bir nemde tutulan saunayı sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Saunanın benzeri olan buhar odamızda sizlerin kullanımına sunulmuştur. Buhar odası, yüksek neme sahip olan sıcak bir odadır. Sauna kadar yüksek olmasa da sıcak bir ortama sahiptir. Cildin temizlenmesi, yenilenmesi ve kan dolaşımının hızlandırılmasında etkili olmaktadır. Sauna ve buhar odası kullanımı sonrasında serinleme salonunda dinlenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ