İstanbul Firma Rehberi

Marmaris Büfe 1964

ADRES
SurYapı Exen Rez. Tantavi Mah. Estergon cad Fblok No:24 D:276 Ümraniye/İstanbul
FAKS
0 (216) 411-0266
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sıcak Ve Özgün Lezzetlerin Adresi Marmaris Büfe 1964

1964 yılında sıcak ortamımız ve kendimize özgün lezzetlerimiz ile başladığımız hizmetimizi, bugün Türkiye genelinde 50 şube ile birlikte sürdürüyoruz. Halen ülkemizde daha fazla insana ulaşmak ve daha yüksek hizmetler verebilmek için franchise bayilikler vermeyi sürdürüyoruz. Aynı zamanda da İstanbul’da faaliyetlerimizi profesyonel şekilde yürütüyoruz. Sizleri kaliteli ve özgün lezzetlerle buluşturmak amacıyla sunduğumuz her lezzeti ve verdiğimiz her ifadeyi kalite belgelerimiz sayesinde doğruluyoruz. Türkiye’nin ilk ruhsatlı imalathanesine sahip olmamız ile birlikte %100 yerli malıyla fastfood markası sağlıyoruz. Mutfağımızda sunduğumuz tüm ürünlerimizi Türk Gıda Kodeksine ve Et-Et Ürünleri Tebliğine uygun olarak hazırlıyoruz. Tüm üretimlerimizi 12 derecelik uygun ortamda veteriner ve gıda mühendisleri kontrolü ile gerçekleştiriyoruz.

Marmaris Büfe 64 Size Neler Sunuyor?

Marmaris Büfe 1964 olarak yıllardır ülkemizde gösterilen ilgi ve bağlılık ile birçok noktaya ulaşarak kalitemizi artırıyoruz. 50 yılı aşkın süredir Taksim Meydanı’nda yer alan şubemizde klasik olarak bilinen dilli kaşarlı, çikolatalı muzlu tost, yengen, ıslak hamburger, karışık süper kokteyl, atom ve biftekli kaşarlı gibi orijinal lezzetlerimiz halen aynı şekilde sunuluyor. Bugüne kadar aynı kalite ile faaliyetine devam eden firmamız, müşterilerimizin gösterdiği teveccüh sayesinde markamızla bütünleşen lezzetlerin memnuniyeti sayesinde bugünlere kadar ulaşmıştır. Türkiye’deki onlarca bayimizde bulabileceğiniz şekilde farklı lezzetlerimiz arasında tost çeşitleri, büfe spesiyal çeşitler, sıcak sandviçler, burger çeşitleri, porsiyon ürünler, tatlılar, dondurmalar ve meşrubatlar sunuyoruz.

Marmaris Büfe 1964 Asla Değişmeyecek!

1964 yılında başladığımız küçük bir dükkandan günümüze kadar ulaşan kocaman bu aile hiçbir zaman değişmeden kalitesini ve lezzetlerini koruyacaktır. Kaliteli malzemelerle özgün lezzetleri üreten firmamız, gıda güvenliğini ve hijyeni koruyarak sağlıklı beslenmeyi sağlayacaktır. Asla GDO’lu malzeme kullanmayan markamız, el değmeden üretilen üstün çeşitlerimizde tazelik, hijyen ve güvenilirlik sanıyor. Geçmişin bize verdiği güce dayanarak kalitemizi arttırmak adına daima çalışmaya devam ediyoruz. Şirket değerlerimizi benimseyen yatırımcılara franchise desteği vererek, Türkiye’nin daha çok noktasına ulaşıyoruz. Güvenle lezzetli yemek yiyebileceğiniz bir ortam için Marmaris Büfe 1964 yıllardır size ulaşmaya devam ediyor.

Marmaris Büfe 1964 Marmaris Büfe 1964 Marmaris Büfe 1964 Marmaris Büfe 1964

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN