İstanbul Firma Rehberi

Pendik Hamam Havuz

Pendik Hamam Havuz

Pendik Hamam Havuz İle İçinize Sinecek Temizlik

Hamam, ülkemizin kültüründe önemli bir yere sahiptir. Geçmişte ilgi biraz azalmış olsa da günümüzde her geçen gün artan ilgi görülmektedir. Türk hamamı anlayışı ile sizlere Pendik Hamam olarak hizmet vermekteyiz. Hamamların içerisinde en önemli nokta olarak temizlik görülmektedir. Firma olarak sizlerin gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için sürekli olarak temizlikler yapılmaktadır. Hamamı, ideal bir sıcaklığa sahip ortamı, rahat ve kullanışlı göbek taşı ve temiz ortamı ile içinize sinerek kullanabilirsiniz.

Pendik Hamam Havuz

Yüzmek İsteyenler İçin Havuz Hizmet

Pendik Hamam olarak sizler için hamam hizmetine ek olarak havuzumuzla da hizmet vermekteyiz. Özellikle yaz aylarında serinlemek isteyenler için özel olarak hazırlanan havuz ile serinleyebilirsiniz. Spor amaçlı yüzmek isteyenlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak olan havuz ile sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz. Havuzun temizlikleri ve bakımları sürekli yapılarak sorunsuz şekilde kullanımınız sağlanmaktadır.

Sauna ve Buhar Banyosu İle Rahatlama

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında sauna ve buhar banyosu da bulunmaktadır. İdeal bir sıcaklıkta ayarlanmış olan sauna içerisinde terleyerek dinlenebilir ve ter atabilirsiniz. Özellikle zayıflama amaçlı olarak tercih edilen saunada kilo verme ile ilgili sonuç alınabilmektedir. Buhar banyosu ile de nemli ve sıcak olan bir ortamda dinlenebilirsiniz. Nemli bir ortam olması ile buhar banyosu kasların rahatlamasını ve cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Sauna kadar sıcak olmasa da nemli ortamı ile etki etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ