İstanbul Firma Rehberi

Saça İyi Gelen Yağlar

Saça İyi Gelen Yağlar

Her kadın parlak ve uzun saçlar ister. Fakat günlük hayatta saçımıza uyguladığımız ısı ya da çevresel etmenler bu hayale ulaşmayı engellenmekte. Evde uygulanacak küçük bakımlar ile uzun, gür ve bakımlı saçlara sahip olmak mümkün. Saça iyi gelen yağları sıralayalım.

Argan Yağı İle Saç Bakımı

Saçlarınız zamanla nem kaybedecektir. İşte o zaman imdadınıza argan yağı koşacak. Her duştan sonra ıslak saçınıza bir miktar uygulayarak yarayabilir daha sonrasında kurulayabilirsiniz. Düzenli kullanımda saçlarınız parlaklaştığı gibi kırıklarınız da azalacaktır.

Zeytin Yağı İle Saç Bakımı

Yüz yıllardır kadınların kullandığı mucizevi yağ zeytin yağı. Zeytin yağı duştan önce saç diplerinize masaj yaparak uygulayabildiğiniz gibi duştan sonra az bir miktar saç uçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Badem Yağı İle Saç Bakımı

Saçlarınızın hem hızlı uzamasına sebep olacak hem de içerisinde ki A-D-E vitaminleriyle saçlarınıza sağlık katacaktır.

Lavanta Yağı İle Saç Bakımı

Anadolu’da çok bilinen mor çiçekli bir bitkidir. Oldukça da hoş kokulu bir yağ olan lavanta yağı saç diplerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı İle Saç Bakımı

Duştan önce saçlarınıza kolaylıkla uygula ya bilirsiniz.

Kakao Yağı İle Saç Bakımı

Duştan sonra saçlarınıza bu hoş kokulu yağı kullanabilirsiniz.

Önemli: bu yağları tek tek kullanabileceğiniz gibi birbiriyle karıştırarak saç diplerinize uygulayabilirsiniz. Bu yağların saçlarınızda 30 dakika ile 2 saat arasında kalmadı uygun olacaktır. Eğer arındırmada güçlük çeker iseniz saçlarınız kuruyken avucunuza bir miktar şampuan alarak uygulayabilir daha sonrasında rutin duşunuzu alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ