İstanbul Firma Rehberi

Şehirler Arası Özel Ambulans

Firmamız üzerinden talep ettiğiniz şehirler arası özel ambulans hizmetlerinde öncelikle sağlık kurumu üzerinden veya belirli bir ikamet adresi üzerinden hastanın nakledilmesini ortaya çıkaran bir durum bulunmalıdır.

Şehirler Arası Özel Ambulans

Küçük Şehirlerden Büyük Şehirlere Şehirler Arası Özel Ambulans

Farklı sağlık sorunlarında küçük şehirlerde hizmet vermekte olan sağlık kuruluşları yeterli düzeyde ekipmana ve teknik personele sahip olmadığında sağlık hizmetlerinin daha büyük hastanelerde alınması gerekebilir. Örneğin İstanbul çevresinde bulunan Tekirdağ, Edirne, Çanakkale ve Sakarya gibi şehirlerde yeterli düzeyde sağlık hizmetleri elde edilmediğinde hastanın İstanbul’a nakledilmesi ile birçok farklı hastane üzerinden hizmet alınabilir. Bu gibi bir durumda firmamız küçük şehirlerden büyük şehirlere şehirler arası özel ambulans hizmetleri gerçekleştirerek, hastanın gereken sağlık hizmetini yerinde almasını sağlamaktadır. Bu hizmetin gerçekleştirilmesi için uzun yol koşullarına karşı tüm önlemlerin alındığı, gerekli sağlık personelinin 24 saat hizmet verdiği ve tüm bakımları sürekli olarak gerçekleştirilen nitelikli araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Özel Ambulans

Şehirler Arası Özel Ambulans Araç Nitelikleri Nelerdir?

Bir hastanın iki farklı şehir arasındaki hastane veya ev koşulundan nakledilmesi için tüm özel ve acil anlarda müdahale edebilecek bir araç ile nakledilmesi gerekir. Örneğin ağır düzeyde ameliyatlı veya ameliyat olması gereken bir hasta farklı iki şehir arasında şehirler arası özel ambulans ile nakil edilirken acil durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumda firmamız tarafından sağlanan ambulans hizmetlerinde acil tıp teknisyeni olarak hizmet veren personellerimiz tüm müdahaleleri gerçekleştirilebilecek düzeyde eğitime sahiptir. Araçlarımızda acil durum müdahale işlemlerinin gerçekleştirilmesi için tüm donanımlar mevcut olmakla birlikte hastanın en doğru ve korunaklı şekilde gereken noktaya ulaşması sağlanır.

Şehirler Arası Özel Ambulans Hizmetleri Nasıl Alınabilir?

Firmamız üzerinden talep ettiğiniz şehirler arası özel ambulans hizmetlerinde öncelikle sağlık kurumu üzerinden veya belirli bir ikamet adresi üzerinden hastanın nakledilmesini ortaya çıkaran bir durum bulunmalıdır. Bu durum ile karşılaştığınızda ağır ve hassas durumda bulunan bir hastanın nakil ambulansı ile farklı bir şehre veya farklı bir adrese ulaştırılması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca çağrılarınıza cevap veren firmamız telefon numaralarımız, mail adresimiz, sosyal medya ve site başvuru işlemlerimiz ile en hızlı şekilde çağrınıza cevap vererek hizmet oluşturacaktır. Sağlık konusunda verdiğimiz bu hizmette en üst düzey araçlar, hızlı ulaşım, nitelikli sağlık yardımı ve güvenli işlem gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aylin dedi ki:

    Yaman ambulans ile adana’dan istanbul’a hastamızı sevk ettik gayet memnun olduk 1 ay sonra tekrar adana’ya götüreceğiz tercihimiz gene yaman ambulans olacak teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ