İstanbul Firma Rehberi

Tuğla Dünyası

ADRES
Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Cad. Nisan Sok. No: 6 Çekmeköy / İSTANBUL
FAKS
+90 216 669 07 51
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Tuğla Dünyası Dünyanın Kalitesini Sunuyor

Tuğla Dünyası olarak Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok çeşitli ülkesinden ve ülkemizin önde gelen üreticilerinden temin ettiğimiz farklı tuğla çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Hem ürün satışı gerçekleştiren firmamız hem de uygulama hizmetlerini talepleriniz ile gerçekleştirerek tam bir kalite sağlıyor. Ürün çeşitliliğimiz arasında yer alan pres tuğla ürünleri sayesinde birçok kullanım alanında hizmet sağlıyoruz. En iyi markalar üzerinden sunulmuş olan bu ürünlerde 10’dan fazla çeşit ile birlikte otantik ve her noktada kullanılabilen bir görsellik sağlıyoruz. Bahçe duvarları, bacalar ve şöminelerde kullanılan bu tuğlalara her yerde rastlayabilirsiniz. Özellikle inşaatlarda sıklıkla görülmeye başlanan bu ürünü en üst kalite ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Tuğlanın Hikayesini Yazan Tuğla Dünyası

Kil ve suyun bir araya geldikten sonra ateş ile birleşmesi sayesinde başlayan tuğlanın hikayesi, Tuğla Dünyası sayesinde sizlere ulaşıyor. Tarih boyunca yapılara hayat vermiş tuğla, yüzyıllardır yapılarda yer alırken, Tuğla Dünyası olarak sizlere aynı kaliteyi sunmaya devam ediyoruz. Firmamız, binlerce farklı renk ve çeşit özelliği gösteren dünyanın her yerinden en üstün kaliteler ile elde edilmiş tuğla ürünlerini sizlere sunmaya gayret gösteriyor. Kurumsal kimliğimiz olan Tuğla Dünyası markasıyla ürün ve hizmet sunduğumuz yıllar içerisinde nostalji, konfor ve kolaylığı sizlere ulaştırdık. Bu sayede hgem yaşam alanlarınıza hem de çalışma alanlarınıza en üst düzey görselliği ve zarifliği ulaştırmayı başardık.

Tuğla Dünyası İle Kaplama Sanata Dönüşüyor

Gerçekleştirdiğimiz satış ve uygulamalarda sunduğumuz kaplama tuğla ürünleri sayesinde dekoratif mekanlar oluşturulması için avantaj oluşturuyoruz. Özellikle sunduğumuz ürünlerin kaplama işlemlerinde uygulaması sayesinde tamamen bir sanat eseri elde ediliyor. Gerçekleştirdiğimiz antika tuğla uygulamaları veya harman tuğla uygulamaları ile sağlanan birçok farklı toplama işleminde bu sanatsallığı rahatlıkla görebiliyorsunuz. Firmamız sadece bir telefon kadar size yakın ve WhatsApp destek hattı üzerinden her zaman online olarak hizmet veriyor. İsterseniz ürünlerimizi yerinde görerek tercih edebilir isterseniz bu ürünlerle firmamızdan uygulama talep edebilirsiniz. Özellikle kaplama ürünlerinde sunulan renk tercihleri ile ne kadar iyi bir sonuç elde edildiğini daha önce gerçekleştirdiğimiz projelerde görebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN