İstanbul Firma Rehberi

Türköz Danışmanlık

ADRES
Küçük bakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Metal-İş Merkezi No: 37/45 Kat 5 Ataşehir / İST.
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bazı işletmelere devlet tarafından teşvik programları sunulmaktadır. Farklı formatlarda ve farklı alanlarda yapılan bu teşvik programlarını takip etmek oldukça zor ve zahmetlidir. Bu zahmetinizi en aza indirecek teşvik danışmanlık hizmetleri vardır. Firmamız tam da bu isteklerinize ihtiyaç niteliğinde kurulmuş, üstün hizmet anlayışına sahip bir müessesedir. Teşvik programları sonucunda bizden destek alan çoğu kurumumuz en nihayetinde teşvik belgesi almıştır.

Sanayi, tarım, gıda, tekstil, sağlık ve eğitim gibi birçok alanda hizmet veren danışmanlık kurumumuz, devlet tarafından sunulan teşvik programlarını saydığımız bu sektörlerle paylaşıyor, bunun için gerekli işlemleri yapıyor. Kurumların teşvik belgesi almasında büyük ölçüde destek ve yardım sağlayan danışmanlık merkezimiz işinde oldukça titiz ve hassastır.

Türköz Danışmanlık ile Teşvik Belgesi Almak Kolay

Kurumumuz teşvik belgesi alınması için profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Teşvik belgesi alan firmalar gerekli tüm teşviklerden faydalanmak için bu belgeye sahip olmak mecburiyetindedir. Bizler sizleri önemsediğimiz için süreci hassasiyetle takip ediyoruz ve gerekli güncel bilgileri size aktarıyoruz. Başarılı olmanız dışında bir alternatif düşünmüyoruz ve bu konuda gerekli bütün işlemleri ve hizmetleri atlamadan, eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizleri tercih eden firmalar, kalite ve hizmet farkımızı hemen anlıyor ve yüksek memnuniyet dileklerini aktarıyorlar.

Türköz Danışmanlık Alanında Öncü

Yaptığımız işin hassasiyet gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olduğumuz için çalıştığımız firmaları yerinde ve zamanında bilgilendiriyor ve gerekli belge ve dokümanları hazırlıyoruz. Devletten teşvik yatırımı almak isteyen kurum sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Danışmanlık firmamız sayesinde alacağınız teşvik belgesi sayesindedevlet tarafından sunulan teşviklere başvurabilir ve hizmet gösterdiğiniz alanda daha rahat çalışabilirsiniz. Kurumumuz yüzden fazla kurumla çalışmakta ve alanlarına göre yeri ve zamanında en etkili hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Çalıştığımız firmalara en az maliyetle en yüksek fayda sağlamak amacıyla çalıştığımız için bizi tercih eden firmalarımız tarafından takdir ve beğeni dilekleri alıyoruz. Yatırım teşvik belgesi alımı, revizesi, süre uzatımı ve kapatılması konularında da sizlere destek olmaktayız. Ayrıca yabancı personel çalışma izinleri, kontrol belgeleri, ithalat izinleri, sanayi sicil belgeleri ve daha sayamayacağımız birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN