İstanbul Firma Rehberi

Uğur Mumcu Hamam Havuz

Uğur Mumcu Hamam Havuz

Uğur Mumcu Hamam Havuz Fiyatları

Günümüzde hamam kültürü git gide artan bir şekilde kullanılmaktadır. Hamamlar insanların rahatlamak ve dinlenmek için tercih ettikleri yerlerdir. Uğur Mumcu Hamam sizler için en kaliteli hizmeti en temiz şekilde sunmaktadır. İçerisi ideal sıcaklıkta bulunan hamamda göbek taşına yatarak hem dinlenebilir hem de hamam sefası yapabilirsiniz. Türk hamamı anlayışının en ideal örneklerinden bir tanesi olan hamamımızda ihtiyacınız olan her şey bulunmaktadır.

Uğur Mumcu Hamam Havuz

Tertemiz Havuzu ile Hizmetinizde

Hamam içerisinde sizlerin her çeşit ihtiyacı dikkate alınarak hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmetlerin en önemlisi olarak havuz hizmetimiz bulunmaktadır. Havuz hizmeti ile hamamda dinlenmek yerine spor yapmak yani yüzmek isteyenler için kullanılabilecek bir havuz mevcuttur. Bu havuz ile özellikle yaz aylarında serinlerken sporunuzu yapmanız ve sağlıklı kalmanız mümkün olmaktadır.

Sauna ve Buhar Odası

Uğur Mumcu Hamam olarak sizler için sauna ve buhar odası alanlarımız da sunulmaktadır. Sauna da ahşap döşemelerle kaplanmış olan alan içerisinde yüksek sıcaklıkta dinlenerek ter atmanız mümkün olmaktadır. Özellikle zayıflama noktasında saunanın sağladığı olumlu etki sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sauna içerisinde nem oranı belli bir oranda ve genelde düşük seviyelerde tutulmaktadır. Buhar odası ise yine yüksek sıcaklıklara sahip bir odadır. Buhar odası, saunaya göre daha düşük sıcaklıkta bulunurken neredeyse tamamen nem bulunan bir ortam şeklindedir. Dinlenmek, yorgunluk atmak ve kan dolaşımını hızlandırmak için tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ