İstanbul Firma Rehberi

Yaman Özel Ambulans

Acil durumlarda hastane ambulansları veya kamu ambulansları üzerinden hizmet almak yerine ücreti mukabilinde en uygun ve doğru hizmeti almak istiyorsanız, firmamız size özel ambulans hizmeti sunmaktadır.

Yaman Özel Ambulans

Hassas Durumlarda Özel Ambulans ile Ulaşım

Ev ortamında ağır bir kaza veya beklenmedik bir olay yaşanması durumu sonrasında veya ağır bir hastalık sonrasında yatalak durumda olan ve hassasiyetle bakımı yapılan hastaların her noktada özenli hizmetler alması gerekir. Örneğin bu tip hastaların belirli iki nokta veya ikamet arasında ulaşımının sağlanması için piyasa ticari araçları veya özel taksiler kullanılması yanlış bir tercih olabilir. Bu tip hastalar ancak firmamız üzerinde verilen hizmetler sayesinde özel ambulans gibi tam teşekküllü ve detaylı bir araçla farklı noktalara nakil edilebilir. Örneğin farklı bir eve ya da hastaneden başka bir hastaneye nakledilecek ve şehirler arasında yolculuk yapması gereken hastalar için bu hizmet kullanılabilir.

Özel Ambulans Hizmetleri Nasıl Alınabilir?

Özel Ambulans

Hastalarımızın farklı iki adres arasında nakledilmesi, farklı şehirler arasında nakledilmesi veya hastaneler arasında nakledilmesi gibi hizmetlerde firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız bu gibi durumlarda 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabilmeniz için özel çağrı sistemleri ve iletişim sistemleri kullanmaktadır. Web sayfamız üzerinde görebileceğiniz şekilde özel ambulans hizmetlerini talep etmeniz için hızlı bir şekilde telefon numaralarımızı sabit veya cep telefonu olarak tercih edebilir, bize sosyal medya üzerinden veya mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede hiçbir beklemeye maruz kalmadan acil ve tam donanımlı bir ambulans ile hastalarınızın istediğiniz noktaya sağlıklı bir şekilde nakledilmesi mümkün olacaktır.

Özel Ambulans Hizmetinin Ayrıcalıkları

Acil durumlarda hastane ambulansları veya kamu ambulansları üzerinden hizmet almak yerine ücreti mukabilinde en uygun ve doğru hizmeti almak istiyorsanız, firmamız size özel ambulans hizmeti sunmaktadır. Bu ambulans hizmeti sayesinde çok acil durumlarda hastaların ev-hastane, hastane-hastane ve ev ile ev arasında veya şehirler arasında nakledilmesi mümkün olmaktadır. Hizmetimiz profesyonel personeller eşliğinde ve araç içerisinde tüm gerekli sağlık ekipmanları ve sistemler sayesinde sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu hizmeti sadece hasta nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi için değil gerçekleştireceğiniz organizasyonlar, konser, fuar ve festivaller gibi etkinlikler için de özel olarak talep edebilirsiniz. Her noktada firmamız tam nitelikli ekipler ile hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Derya dedi ki:

    Hasta bakım evinden babamızı haftalık kontrol olarak hastaneye muayeneye gidiyoruz bu yolcuğumuz da sağlığımızı düşündüğümüz için yaman özel ambulansı tercih ediyoruz kesinlikle tavsiye ediyorum. aramamız ile ambulans gelmesi bir oluyor burada acil hatta 7/24 bekleyenlere teşekkür ederim çok ilgililer

BİR YORUM YAZ